Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / “2016 Good Design Awards”tan Logitech, 15 ödülle döndü

“2016 Good Design Awards”tan Logitech, 15 ödülle döndü

Ürünleriyle üst üste 6 yıldır GOOD DESIGN™ ödülünü alan Logitech, “2016 GOOD DESIGN™ Award” kapsamında 15 ödüle birden layık görüldü. 

Logitech-Circle-Camera_2-696x392Akıllı cihaz kumandasıLogitech Harmony Elite, ev güvenlik kamerası Logitech Circle, iPad standı Logitech BASE, klavyeli iPad kılıfı Logitech CREATE Backlit Keyboard Case, oyun mouse’uLogitech G900 Chaos Spectrum, oyun klavyesi Logitech G810 Orion Spectrum, oyun konsolu Logitech G29 Driving Force, renkli mouse serisi Logitech Party Collection, kablosuz mouse Logitech MX Anywhere 2, video konferans sistemi Logitech Group, kablosuz hoparlörler UE ROLL ve UE BOOM 2, kablosuz kulaklık Jaybird Freedomürünleriyle birinciliği elde eden Logitech; ürün paketleme ve marka kimliği çalışmalarıyla da ödüle layık görüldü.

Her yıl dünyanın dört bir köşesinde üretilen yenilikçi endüstriyel ürünlerin ve grafik tasarımların ödüllendirildiği yarışma hakkında bilgi veren Logitech Tasarım Müdürü Alastair Curtis, “Logitech olarak önceliğimiz, insanların ihtiyaçlarına cevap veren, iyi tasarımlı ve akıllı çözümler üretmek. Ekiplerimiz, ister bir ürün isterse paketleme olsun, tasarımı üretimin tüm aşamalarına taşıyor, işin her evresinde öncelikle tasarıma odaklanıyor. Özenle yürüttüğümüz çalışmaların, Good Design gibi prestijli bir yarışmada 6 yıldan bu yana ödüle layık görülmesinden ise heyecan duyuyoruz.” dedi.

Good Design Ödülleri, “Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi” ile “Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi”nin işbirliğiyle düzenleniyor.

 

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …