Yeni Haberler
Anasayfa / Blog / Ev Güvenliği Alarm Kamera Sistemleri

Ev Güvenliği Alarm Kamera Sistemleri

Ev Güvenliği Alarm Kamera Sistemi

  Bakırköy Hırsız Alarm Sistemleri

Elfa Güvenlik sistemleri ile evinizi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; hırsızlık, yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

Elfa Alarm Sistemleri: Alarm panelituş takımıhareket dedektörlerimanyetik kontaklarharici sirenler ile ofis ve iş yerinizi hırsızlığa karşı koruma altına alabilirsiniz. İlave edilecek dumangazsu baskını sensörleri ile de istenmeyen durumlara karşı da önlem alabilirsiniz. Panik butonları ile olası tehdit ve saldırıları da güvenlik güçlerine bildirebilirsiniz.

Elfa Alarm Merkezi: 7 / 24 hizmet veren Alarm Merkezi‘miz alarm panellerinden gelen alarm sinyallerini değerlendirerek güvenlik güçlerinin (polis, jandarma, itfaiye) olay yerine yönlendirilmesini sağlar. Bunun yanında sisteminizin kaçta kurulup kaçta kapandığı, kimin açıp kimin kapadığı ve olay bilgilerini size istenilen periyotta raporlar halinde gönderir.

Elfa Kapalı Devre Kamera (CCTV) Sistemleri: Ofis veya iş yerlerine kurulacak kamera sistemleri farklı mekanlarda gerçekleşen olayların tek noktadan izlenilmesini ve kaydedilmesini sağlar. CCTV sistemleri sayesinde işletmeler için güvenliğin yanında verimlilik arttırılabileceği gibi çeşitli iş operasyonlarına da olanak sağlamaktadır. Güvenlik kameralarının görüntülerine 7 / 24 ister evinizden, ister başka şehirden, isterseniz başka bir ülkeden kişisel bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız ve diğer izleme imkanı olan mobil / masaüstü ürünlerinizden erişip izleyebilirsiniz.

Keşif sonrasında konutun yapısına göre belirlenen güvenlik sistemleri her mekân için farklılık gösterebilir.

altbanner

Ücretsiz Keşif Formu

 

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Yangın_Alarm

Ofis Yangın Sistemleri

Ofis Yangın Sistemleri Yangın Alarm Sistemleri ofis, fabrika gibi yerlerde maksimum güvenlik sağlar! Yangını başladığı …