Yeni Haberler
Anasayfa / Bölgelerimiz / Güngören Alarm Kamera Sistemleri

Güngören Alarm Kamera Sistemleri

Istanbul-Gungoren-1-950x580
Güngören, İstanbul’un en yoğun iş hayatına sahip ilçelerinin başında gelmektedir. Özellikle tekstil ve benzeri alanların yoğun bir şekilde bu ilçe içerisinde üretiminin yapılması, ticari faaliyetlerin de aktif olarak buralarda bulunması anlamına gelmektedir.

Bu sebeple hırsızların bu bölgeler de geceleri birçok adli vakaya sebebiyet verdiğini biliyoruz. Bu yüzden Güngören Alarm sistemleri kullanan çok sayıda iş yeri mevcuttur.

Genellikle üretim atölyeleri ve satış bölümlerinin bu ilçe içerisinde olması, hırsızların geceleri kasa çalmak için girişimde bulunmalarına sebeptir. Ancak sizler iş yerinize ve satış yaptığınız dükkanınıza Alarm ve kamera sistemleri bağlatarak bu sorunlara karşı önlem almış olursunuz. Bu durumu önlemenin en büyük çözümü soruna karşı önlem almaktır.

   EN İYİ ALARM KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik kamera sistemleri Güngören içinde oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır, elbette kamera sistemleri ya da alarm sistemleri yaptıran firmalar öncelikle can ve mal güvenliğini göz önüne alarak sistemler kurdurmaktadırlar, bu en doğal ve en tabi istektir.

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve ekonomideki dengesiz büyümeler güvenlik sistemlerine olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır.  Güngören civarında eskiden kamera sistemi, güvenlik sistemi yaptırmak oldukça maliyetli bir işti, aslında maliyetli olması firmaların aç gözlülüğünden kaynaklanmıyordu, ülke genelinde ürün fiyatları o kadar yüksekti ki, ucuz ve profesyonel bir sisteme sahip olmak imkansızdı, o yüzden ancak bankalar, döviz büroları ya da kuyumcu gibi yerler bu tarz sistemlere sahip olabiliyorlardı.

slGüngören Alarm sistemleri içerisinde her mahallede hizmet veren alarm sistemleri ve kamera sistemleri kurucusu olan Elfa güvenlik alarm olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Güngören’in her mahallesinde aktif olarak hizmet vermemizde ki en büyük sebep, sizlere en hızlı şekilde güvenlik önlemleri sağlayabilmektir. Ayrıca ilerleyen dönemler de ufak tefek arızalar yaşama ihtimalinize karşı sizlere 2 yıl boyunca ücretsiz garanti hizmeti de vermekteyiz.

Bu durum da kurduğumuz sistemle güvendiğimiz anlamına gelmektedir. Sizlere sunduğumuz kamera sistemlerinde isterseniz kablolu isterseniz kablosuz bağlantılar sağlayabiliyoruz.

Bunu bir seçenek olarak sunmamızın en büyük sebebi bazı müşterilerimizin kablo kalabalığı istememesinden kaynaklanıyor.

Her zaman sizin estetik kaygılarınızı da ele alan bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Kablolu sistemler, kablosuz sistemlere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Çünkü kablosuz sistemler de kullanılan kameralar internet bağlantısı sayesinde sizlere görüntü aktarımı yapmaktadır.

Güngören Kamera Sisteminin Önemi

Peki istediğim güvenlik sistemini taktırabilir miyim? Evet, sizler nasıl bir güvenlik sistemi satın almak istediğinizi GÜNGÖREN güvenlik sistemleri konusunda hizmet veren çalışanlarımıza anlatarak onlardan sizin için yeterli olan ve talebinizi karşılayan güvenlik sistemini satın alabilirsiniz. Çünkü bu tarz işlemler de insanların beklentileri farklılık gösterebiliyor.

Özellikle son dönemler de kamera sistemlerinin çok daha gelişmiş olması insanların kameralı güvenlik sistemlerine daha fazla yönelmesine sebep olmuştur. Sizler de hem kapınıza hem de evinizin pencereli olan kısımlarını görecek olan noktalara kamera bağlatabilirsiniz.

Bu konu çok önemlidir ve konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılması da çok önemlidir. Çünkü sizin şurada kamera olsun, burada kamera olsun demeniz değerlendirilir ama her zaman en doğru açılar olmayabilir.

Güngören Kamera SistemleridahuaKampanya copy

Modern yüzyıl kent yaşantısının en dinamik şekilde hissedildiği dünya şehirlerinden birisi olan İstanbul, tarihi, doğal güzellikleri ve kültürel değerleri ile dünya tarihine ışık tutuyor.

Birden fazla medeniyetin birbirinden değerli izlerini taşımakta olan İstanbul’ un her ilçesi kendisine has özellikleri ile son derece eşsiz bir şehir yaşantısı ve gezisi sunuyor. Bu çerçevede de İstanbul’ un her bir ilçesi şehir yaşantısının getirmiş olduğu problemleri de taşıyor.

Bu tip problemlerden birisi de güvenliktir. İstanbul Güngören ilçesinde de güvenlik en önemli ve en temel ihtiyaçlardan birisi konumunda bulunuyor. Durum böyle olduğundan güvenlik sistemleri de en elzem gereksinimlerden birisi olarak, Güngören ilçesi sakinlerinin yaşamında yer tutuyor. Güngören kamera sistemleri çözümlerimiz ile bu konudaki ihtiyaçlara profesyonel standartlarda yanıt veriyoruz.

Ip-KampanyaAkıllı Kamera Sistemleri

Günümüzün akıllı teknolojileri artık kamera sistemlerinde de kendisine yer buluyor. Daha geniş özellikleri ile daha verimli bir kullanım standardının yakalanabilmesine yardımcı olan yeni nesil akıllı kamera modelleri ve ayrıca sistemleri yaygın olarak kullanılıyor. Dünyanın her yerinde özellikle şehirlerde yaygın olarak kullanılan bu tip teknoloji cihazlar, Güngören kamera sistemleri hizmetlerimizle birlikte son derece ekonomik şekilde bireysel yaşam ve çalışma alanlarına da giriyor. Bu çerçevede de Güngören ilçesinde işyerleriniz ya da eviniz için ihtiyaç duyduğunuz güvenlik standardı için bu tip çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

İşyerinizde ve evinizde güvenlik riskleri ve olası tehditler açısından pek çok farklı değişken söz konusudur. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve bu teknolojideki uzmanlığımızla bu gibi detaylar ışığında çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu çerçevede de bu tip faktörler ve Güngören ilçesine özgü olan çevresel koşul ve etkenlere göre en doğru kamera sistemi kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Bireysel yaşam alanları ya da ticari çalışma alanları için günün her saatinde kayıt sağlamak istiyorsanız Güngören kamera sistemleri çözümlerimizle hem kaliteli hem de ekonomik standartlarda bunu sağlayabilmenize yardımcı oluyoruz. Gelişmiş teknolojiyi en uygun fiyatlarla sizlere taşıdığımız kamera ve güvenlik sistemleri hizmetlerimize ise 7/24 iletişim numaralarımızı kullanarak, firmamıza başvuruda bulunmanızla ulaşabilirsiniz.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Bakırköy

Bakırköy Alarm Kamera Sistemleri

Artan şehir hayatı birçok kişinin güvenlik endişesini de üst seviyeye çıkarmıştır. Evde, ofiste ve işyerlerinde …