Yeni Haberler
Anasayfa / Alarm Sistemleri / Büyükçekmece Alarm Sistemleri

Büyükçekmece Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri iş yerleri ve evimizi güvende altına alan ve koruyan bir sistemdir. Gün geçtikçe artan hırsızlık ve olası bir durum için taktırılan bu sistemler çok işe yaramaktadır. İş ve evlerimiz bize ne kadar uzakta olursa olsun bu sistem sayesinde biz orda olmasak bile uzaktan da izlememizi sağlayan kameralar sayesinde kontrol edilen sistemdir. Bizler alarm sistemlerini ince eleyip sık dokuyarak özenle yapmaktayız. Büyükçekmece alarm sistemleri olarak o çevre de bulunan iş yerlerini kontrol altına almak için alarm sistemi kurdurmamız şart olmakta. Kurulumu kadar sistemi öğrenmemiz de çok kolaydır. Kullanma kılavuzunda bulunan bilgilerden de faydana biliriz. Günümüz de çok popüler olan alarm sistemleri farklı özelliklerde piyasa sunulmaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemleri  Büyükçekmece

Piyasa da bulunan ürünler hem güvenilirlik hemde kalitesi açısından kafanızda soru işaretleri bırakabilir. Desi alarm sistemleri olarak birçok firmalarla çalışıp bizlerden önce sizlerin istekleri ve güvenliği bizler için önemlidir. Her konuda yardım ve kurulum da yardımcı olmaktayız. Semte göre artan hırsızlık olayları çok fazla artmakta ve nüfus yoğunluğunu da göze alırsak alarm sistemi taktırmak kesinlikle sizler için akıllı bir seçim olacaktır. Sizlerin de destekleriyle istediğiniz alarmı kurmaktayız. İster biz kuralım isterseniz de kendiniz kurabilirsiniz. Büyükçekmece alarm sistemleri kablolu ve kablosuz olarak da farklı seçenekleri mevcuttur. İş yerlerinizin gün boyunca koruma sağlayan tek sistemdir. Sizler ne kadar önlem alırsanız alın onlar bir şekilde girerler. Ancak alarm sistemini taktırdığınız da hırsızlık için girmek isteyenler durup birkaç kez düşünecek ve bu onları vazgeçirecektir. Yasal olarak da zorunlu olan bu sistem olası bir durumda başımızı ağrıtmaması için kesinlikle taktırılmalıdır.

buyukcekmecealarm

İş yerinizi 7/24 gün boyunca koruyan sistem uzaktan da görüntülü izlemenizi sağlamaktadır. Büyükçekmece alarm sistemleri tek başına bir sistem değil kameralı olarak da seçebilirsiniz. Desi alarm şirketi olarak bir çok farklı seçeneklerimiz mevcuttur. Evlerde sık kullanılan alarm ve kameraları uzaktan da yönetebilmek mümkündür. Bilgisayar veya telefona bağlanan sistem sayesinde çok rahat bir şekilde güvenliğin tadını çıkarabilirsiniz. Siz isteyin biz yapalım. 
  • Alarm sistemi sesle çevreyi uyarır (120 Desibel Sesle)
  • Alarm sistemi mekanın sahiplerini cep telefonlarından arar.
  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

Büyükçekmece Kamera Sistemleri

İstanbul’ un her geçen gün büyüyen merkezlerinden Büyükçekmece ilçesi günümüzde artan nüfusuyla da dikkat çekiyor. Modern kent yaşantısının en önemli problemlerinden birisi olan güvenlik sorunları noktasında modern teknolojinin sağlamış olduğu fırsatlar bulunuyor. Firmamız uzun yıllardır Büyükçekmece ilçesi genelinde güvenlik ihtiyaçları noktasında profesyonel çözümler sağlıyor. Özellikle de İstanbul’ un en aktif ilçelerinden Büyükçekmece ilçesinde uzun yıllardır hizmet sunumunun getirmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimini, modern teknoloji ile bir araya getirerek, her koşulda en profesyonel güvenlik sistemleri ile çözümler oluşturabilme şansı veriyoruz. Uzmanlarımız ve modern teknik altyapımız ile Büyükçekmece kamera sistemleri ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sağlıyoruz.

Gelişmiş teknik altyapımız ile Büyükçekmece ilçesinde mevcut olan kendisine has ihtiyaçlarına yönelik olarak şekillendirdiğimiz hizmet altyapımız sayesinde son derece kaliteli ve profesyonel güvenlik sistemlerinden yararlanmanıza yardımcı oluyoruz. Uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen keşif işlemleri ile sadece size özel kamera sistemi çözümleri sağlıyoruz. Bu şekilde kamera taktırmak istediğiniz mekanın ihtiyaçlarına ve güvenlik sorunlarına odaklı olarak bir kamera sistemi kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde ihtiyacınızdan daha fazla profesyonel kriterlere sahip olan kamera sistemlerine gereksiz maliyetler ödemek durumunda kalmamanıza önem gösteriyoruz.  Bu şekilde Büyükçekmece kamera sistemleri ile Büyükçekmece ilçesinin aktif yaşam standartları içerisinde 7/24 istediğiniz mekanda güvenliği en yüksek kalite standartlarında sağlayabilirsiniz.

1080p görüntü kalitesine kadar görüntü alabilme imkanı veren yeni nesil kamera sistemleri ile kamera sistemi kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde mekan içerisinde hem gündüz hem gece saatlerinde en kaliteli görüntüyü alabilmenize yardımcı oluyoruz. Bu şekilde kameralarınızın her koşulda en net görüntüyü alabilmesini sağlıyoruz. Özellikle de kayıt cihazları, kaliteli kamera kabloları gibi her teknik parçada en yüksek kalite standartlarına ve orijinal parçalara dikkat ediyoruz. Bu şekilde kameraların her zaman mekan içerisinde en yüksek güvenlik standartlarını oluşturmasını sağlıyoruz. Büyükçekmece kamera sistemleri uygulamalarımızda özellikle dijital/online bağlantı gibi özellikler ile istediğiniz her yerden işyerinizdeki durumu görüntülü olarak takip edebilmenize de yardımcı oluyoruz. Bu son teknoloji ürünü kamera sistemi çözümlerimizden en ekonomik şekilde yararlanabilmek için 7/24 iletişim numaralarımızdan firmamıza başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

basaksehir alarm kamera

Başakşehir Alarm Kamera Sistemleri

Evinizin, ofisinizin ya da iş yerinizin tam anlamıyla güvenli olması sizler için ne kadar önemli? …