Yeni Haberler
Anasayfa / Bölgelerimiz / Beylikdüzü Alarm Kamera Sistemleri

Beylikdüzü Alarm Kamera Sistemleri

security-camera-system-for-small-business-featured

Beylikdüzü içerisinde sadece evler de değil, genellikle iş yerlerinde de alarm ve kamera sistemleri tercih edilmektedir. Çünkü iş sahasının geniş olduğu ilçeler de iş yerlerine ve atölyelere hırsızların saldırması görülmektedir.

Bu tarz durumların meydana gelmemesi için sizler de Beylikdüzü alarm sistemleri hakkında fikir sahibi olmak hatta satın almak için konusunda uzman olan danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Hırsızlara ve hırsızlık olaylarına karşı alınan önlemler arasında iş yerinizin girişine bir güvenlik koymanız yeterli bir önlem değildir. Çünkü hırsızlar çoğu kez güvenliklerin bile dalgın olabileceği anlar da en ters açılardan içeriye giriş yaparlar. Bu sebeple görevli kişilerin hırsızların geldiklerini fark edemezler

Beylikdüzü Paradox Alarm Sistemleri

Yenilikçi Kamera Sistemi Çözümleri

En yeni kamera cihaz ve sistemlerini kullandığımız Beylikdüzü Güvenlik sistemleri hizmetlerimizde uzman personellerimizle ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Evinizde, sitenizde, işyerinizde ya da tesisinizde günün her saatinde görüntü almak istiyorsanız kamera sistemleri en doğru tercihlerden birisidir. Ancak bu kamera sistemleri ile verimli ve kaliteli bir görüntü alınabilmesi için her yere göre son derece zengin teknik özellik çeşitliliği bulunan doğru kameranın seçilmesi ve uygun koşullarda tüm sistemin uygulanması gerekir.

Aksi halde mekan içerisinde görüş açısında olmayan noktaların güvenlik zafiyeti oluşturması riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden uzman personellerimiz tarafından kapsamlı bir keşif çalışması gerçekleştirilir. Bu keşif çalışması sonucunda rapor hazırlanır.

Beylikduzu-Alarm-Kamera-Sistemleri

Beylikdüzü kamera sistemleri uygulamaları konusunda tarafınıza bilgilendirme gerçekleştiriyoruz.

Belirlenen kamera sistemlerinin uygulanması için sizi de mağdur etmeyecek bir çalışma süreci oluşturarak, en hızlı şekilde profesyonel standartlarda kameraları aktif şekilde kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Bu şekilde anında mekandan 7/24 ister bilgisayarınızdan ister mobil cihazınızdan ister de kayıt cihazından görüntüleri anlık olarak alabilirsiniz. Özellikle gelişmiş yazılım sistemleri sayesinde farklı taleplerinize yönelik özel çözümlerde profesyonel uzmanlarımızca geliştirilerek, tarafınıza sunulmaktadır.

Ücretsiz Keşif Formu

altbanner

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Bakırköy

Bakırköy Alarm Kamera Sistemleri

Artan şehir hayatı birçok kişinin güvenlik endişesini de üst seviyeye çıkarmıştır. Evde, ofiste ve işyerlerinde …