Yeni Haberler
Anasayfa / Blog / Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri

Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri

Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri

Kapalı Devre Kamera (CCTV) Sistemleri

dahuaKampanya copy

Ev, ofis veya iş yerlerine kurulacak kamera sistemi farklı mekanlar da gerçekleşen olayların tek noktadan izlenmesini ve kaydedilmesini sağlar.

HD yüksek çözünürlüklü kameralar ile görüntü kalitesi her zaman en üst düzeydedir.

Talebe göre ses özelliği ilave edilerek kameranın bulunduğu ortamdan ses dinlemesi yapılabilir.

CCTV sistemleri sayesinde işletmelerde güvenliğin yanında verimlilik arttırılabileceği gibi çeşitli iş operasyonlarına da olanak sağlamaktadır.

Güvenlik kameralarının görüntülerine 7 / 24 ister evinizden, ister başka şehirden, isterseniz başka bir ülkeden kişisel bilgisayarlarınız, cep telefonlarınızla veya talep edeceğiniz diğer mobil / masaüstü teknolojik cihazlar üzerinden erişim sağlayabilir ve gerekli takip / izlemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

altbanner

Ücretsiz Keşif Formu

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

access control,access control security, hid access control, network access control, door access control, it support, it services, managed it services, technical support, it solutions, security cameras, network security cameras, surveillance camera, home security cameras, ip security cameras, cctv camera, best security cameras

Geçiş Kontrol Sistemleri

Ofis Geçiş Kontrol Sistemleri Geçiş Kontrol Sistemleri Geçiş Kontrol Sistemleri sayesinde çalışanlarınız yetkileri olan yerlere kolaylıkla …