Yeni Haberler
Anasayfa / Hizmetlerimiz / Alarm Merkezi Hizmeti

Alarm Merkezi Hizmeti

Alarm Merkezi Hizmeti

7 / 24 hizmet veren Alarm Merkezi‘miz alarm panellerinden gelen alarm sinyallerini değerlendirerek güvenlik güçlerinin (polis, jandarma, itfaiye) olay yerine yönlendirilmesini sağlar.

Elfa Alarm Haber Alma Merkezi

Bunun yanında sisteminizin kaçta kurulup kaçta kapandığıkimin açıp kimin kapadığı ve olay bilgilerini size, istenilen periyotta raporlar halinde gönderir.

Sistemlerde herhangi bir arıza oluşması durumunda raporlar teknik birime anlık gönderilerek oluşabilecek alarm durumunda sistemin savunmasız kalmasını önler.

Ücretsiz Keşif Formu

altbanner

 

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

20180720093146_281220180719181126_2566ofis-is-yeri-guvenlik-sistemleri

Ofis / İşyeri Güvenliği

Ofis / İşyeri Güvenliği Ofis / İşyeri Güvenlik Sistemleri Zamanımızın çok büyük bir bölümünü geçirdiğimiz, …