Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / AHD Kamera Sistemi

AHD Kamera Sistemi

  • AHD KameraAHD KAMERA SİSTEMİ Nedir ?

AHD kamera sistemi koaksiyel yada CCTV kablo üzerinden 500 metre mesafeden herhangi bir gecikme veya kayıp olmadan çalışan HD ve Full HD video, sinyali aktarım teknolojisidir.

  • AHD KAMERA SİSTEMİ GELİŞTİRİCİSİ

AHD kamera sistemini  Ünlü Koreli şirket NEXTCHIP, firması geliştirmiştir.

  • AHD KAMERA SİSTEMİ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

ahd kamera sistemi 720p ve 1080p çözünürlükte HD görüntü kalitesi sunmaktadır.

  • AHD KAMERA SİSTEMİNİN ÖZELİKLERİ

ahd kamera sistemi AHD dvr kaydediciler üç modda, yani 3 tür video kamera ile çalışabilir: standart analog D1 / 960H güvenlik kameraları, AHD kamera ve IP kameralar. Bu sayede mevcutta bulunan  standart analog video kameraları veya ip kameraları  AHD video kaydediciye bağlamaya olanak tanır.

  • AHD KAMERA SİSTEMİ GARANTİ – SERVİS

ahd kamera sistemi garanti servisi sistem içerisinde bulunan  kamera , kayıt cihazı , hdd 2 yıl garantilidir.

  • AHD KAMERA SİSTEMİ KULLANIM ALANLARI

ev ahd kamera sistemi , iş yeri ahd kamera sistemi , depo ahd kamera sistemi , bebek bakıcı ahd kamera sistemi , apartman ahd kamera sistemi, site ahd kamera sistemi, çiftlik ahd kamera sistemi, kurumsal ahd kamera sistemi, otopark ahd kamera sistemi, araç ahd kamera sistemi, dolmuş ahd kamera sistemi, okul taşıtı ahd kamera sistemi, cafe ahd kamera sistemi,

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …