Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / 4511 2MP Onvif HD-IP Kamera

4511 2MP Onvif HD-IP Kamera

4530-2mp-onvif-hd-ip-kameraHikvision NVR ile %100 uyumlu
■ 1/2.7″ SONY EXMOR Sensor
■ 2 MegaPixel
■ 1920×1080 çözünürlük, 1080P
■ 3.6mm Fixed lens
■ 6 adet Piranha LED
■ H.264 kayıt formatı
■ Onvif iletişim protokolü
■ Hikvision iletişim protokolü
■ BLC, WDR, AGC, AWB On/Off
■ Mekanik IR Cut Filtre
■ Ücretsiz Cms yazılım
■ True Day & Night
■ Metal kasa

                  

Evervox
EVCN-4530
$ 230.00

45 Serisi (Hikvision) IP Kameralar ile ilgili merak ettikleriniz

45 Serisi IP Kameralar Hikvision kayıt cihazları ile %100 uyumlu olup, kayıt cihazı kamerayı ONVIF protokolünden değil, Hikvision özel protokolünden görmektedir. Bu sayede bant genişliği, renk gibi tüm ayarlar cihaz üzerinden yapılabilmekte, hareket ve sabotaj algılama gibi tüm fonksiyonları düzgün çalışabilmektedir. PC üzerinde CMS yazılımı ve IP Finder programı olarak Hikvision yazılımlarınıı kullanabilirsiniz. Cep telefonu yazılımı ise Danale ‘dir. Ancak Hikvision bir cihaz kullanarak kameraları cihaz üzerinden izlemek isterseniz Hikvision cep yazılımını kullanmanız gerekir.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …