Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / 5805SAZ 2mp Onvif Smart HD-IP Kamera

5805SAZ 2mp Onvif Smart HD-IP Kamera

5805saz-2mp-onvif-smart-hd-ip-kamera■ Smart Özellikleri
■ 1/2,7″SONY EXMOR Sensor
■ 2.0 megapixel
■ 1920×1080 çözünürlük, 1080P
■ 2,8 – 12 mm Motorize Zoom Lens
■ Motorize Aspherical Auto Iris Lens
■ 42 Smart LED
■ H.264 kayıt formatı
■ Onvif iletişim protokolü
■ BLC, WDR, AGC, AWB On/Off
■ Mekanik IR Cut Filtre
■ Ücretsiz Cms yazılım
■ True Day & Night
■ Metal kasa

                  

Evervox
EVCN-5805SAZ
$ 430.00

58 Serisindeki SMART MOTION özelliği nedir? Ne işe yarar?

Smart Motion özelliği hareket olmadığı zaman bant genişliğini gözle görülür bir şekilde düşürerek kayıt süresini en az iki kat uzatır. Örneğin 2.000 Kbit ayarlı bir kamera hareket olmadığında 300 Kbit e düşerek kayıt süresini 3 katına çıkarır. Tabi ki bu arada görüntü kalitesinde de gözle görülür bir düşüş olacaktır. Smart Motion özelliği Hareketli Kayıt özelliğinin yerine daha iyi bir alternatif olarak hazırlanmıştır.

58 Serisindeki ROI (Region Of Interest) özelliği nedir? Ne işe yarar?

ROI (Region Of Interest) özelliği ekranda belirli bölgelerin daha yüksek kalitede, geri kalan bölgelerin daha düşük kalitede görüntülenmesini ve kaydedilmesini sağlar. Örneğin kasayı gören bir kamerada yazarkasayı işaretleyerek o bölgenin yüksek kalitede, geri kalan bölgenin düşük kalitede kayıt yapmasını seçerek kayıt süresini uzatabilirsiniz.

Motorize Zoom Lens nedir ve nasıl çalışır?

Motorize Zoom Lens kayıt cihazı veya CMS yazılımı üzerinden kontrol edilebilen ve kendi kendine netlik ayarı (Auto Focus) yapan bir lenstir. Merkezi bir sistemden tüm kameraların açıları ince bir şekilde ayarlanabildiği gibi, netlik ayarı da otomatik olarak kamera tarafından yapıldığı için netlik kusursuz olacaktır.

Aspherical Auto Iris Lens nedir ve ne avantajı vardır?

Aspherical Auto Iris Lens gelen ışık miktarına göre mekanik olarak objektifi kısarak kamera sensörüne giren ışık miktarını ayarlayan lenstir. Diğer lenslerde ışığın girdiği delik sabittir ve ışık ayarı mekanik değil, elektronik olarak kısıtlı ölçüde yapılmaktadır. Auto iris lens her ışık koşulu altında daha iyi görüntü ve daha fazla bir alanda netlik sağlar. Lensin Aspherical olması ise lensin geometrik özelliği ile alakalı olup daha canlı renkler ve daha keskin kenarlar elde edilmesini sağlar.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …