Yeni Haberler

Mobil DVR ve Online 3G Araç İzleme Hk.

topsmart Mobil DVR (TSD-H24M32)

Aşağıdaki şemada topsmart TSD-H24M32 Mobil DVR cihazı kullanılarak bir mobil kayıt ve izleme sistemi oluşturulmuştur.

topsmart Mobil DVR cihazı araca monte edilerek direk akü bağlantısı yapılmıştır. Kameralar için voltaj gereksinimi Mobil DVR cihazı üzerindeki 12V DC çıkıştan alınmıştır. Kameralarında gerekli montajları yapılarak mobil DVR cihazına blendajlı koaksiyel kablo ile bağlanmıştır. Bu temel bağlantı şeklinde cihaz tüm kameraların kayıtlarını kendi üzerine yapar ve kayıtlar lokal olarak cihaz monitör çıkışından veya network girişine bağlanan bir bilgisayardan izlenebilir/kopyalanabilir.

Araç Hareket halindeyken online (çevirimiçi) izleme ve takip için topsmart Mobil DVR cihazına internet erişimi sağlaması için 3G router veya GPRS router bağlanmalıdır. Aşağıdaki şemada Turkcell 3G Vıın istasyonu bağlanarak Mobil DVR cihazı internete çıkartılmıştır.  Cihaza uzaktan erişmek isteyen operatör IE Web tarayıcı veya Mobil Cep telefonu kullanarak Aracın IP adresi ile Mobil DVR cihazına erişerek canlı, kayıt görüntülerini izleyebilir, Aracın Harita üzerinden canlı olarak nerede olduğunu ve aracın Hızını görebilir. Gerekli bağlantılar yapılırsa topsmart Mobil DVR cihazının Giriş/Çıkış portları kullanılarak uzaktan aracın kapıları kilitlenebilir, alarmı aktifleştirilebilir ve diğer araç ekipmanları uzaktan kontrol edilebilir. Diğer ayrıntılı cihaz özellikleri için bizimle irtibata geçiniz. İletişim… 0212 5069086 – 05357416837

mobil3gerisim

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Beylikduzu-Alarm-Kamera-Sistemleri

Beylikdüzü Alarm Kamera Sistemleri

Beylikdüzü içerisinde sadece evler de değil, genellikle iş yerlerinde de alarm ve kamera sistemleri tercih …