Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / AHD KAMERA SİSTEMİ HAKKINDA

AHD KAMERA SİSTEMİ HAKKINDA

Günümüzde güvenlik çok önemli bir konudur ve artık sadece güvenlik personelleri ile yaşadığınız veya çalıştığınız yerleri koruyamıyorsunuz veya diğer bir deyişle, güvenlik personelleri artık yetmiyor, çünkü binanın veya yerin her yerinde bir gözünüzün olması gerekiyor. Bunun için kullanabileceğiniz güvenlik cihazlarından bir tanesi Ahd kamera cihazı olmaktadır. Bu tür cihazları genelde iş yerlerinde ve aynı zamanda mobese kamerası olarak ta kullanıldığını görmüşsünüzdür. Ahd kameraları silindir bir şekilde üretilmektedir ve ön kısmında bir lens bulunur ve bu lens sayesinde bilgisayara görüntüler aktarılarak güvenlik görüntüleri sağlanır. Kullanımı kolay ve montajı rahat olduğu için, artık birçok yer Ahd kamerasını kullanmaktadır. Ahd kameralarının da birçok farklı özellikleri bulunur ve buna göre de farklı fiyatlarda bulabilirsiniz.

Eğer binanıza Ahd kamera cihazı taktırmak isterseniz, öncelikle binanıza kaç adet taktırmak istediğinizi düşünmeniz lazım ve daha sonra hangi özelliklere sahip olmasını istediğinizi düşünmeniz gerekiyor, çünkü her teknolojik cihazlarda olduğu gibi, ne kadar özelliği fazla olursa, mutlaka ki fiyatı da yüksek olacaktır. Bu tür güvenlik cihazları gerekli mi, elbette binalarınız için gereklidir ve sadece binalarda değil, açık alanlarda da kullanabileceğiniz bir tür cihazdır, malum mobese kameraları sonuç olarak sokaklarda görebileceğiniz bir sistemdir. Bu sebeple sizde Ahd kamerası taktırın ve binanızı güven altına alın. Bu kamera sayesinde bir tane güvenlik odası oluşturabilir ve bu odada, birkaç tane ekran kullanarak, binanızda olup biten her şeyi görebilirsiniz.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …