Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / DÜNYADA İLK HD GÖRÜNTÜLÜ/SESLİ HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

DÜNYADA İLK HD GÖRÜNTÜLÜ/SESLİ HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

ParadoxInsight

Eviniz ve iş yeriniz gibi alarm sistemi ile koruma altına aldığınız alanlarda, alarm durumu oluşması halinde, anında ne olup bittiğini akıllı telefonunuzdan görmenizi ve duymanızı sağlar. HD Video/Audio bildirimi sayesinde yüksek kalitede görüntü ve ses ile koruma altındaki bölgenizi alarm durumunda veya dilediğiniz zamanda dilediğiniz yeden izleyebilirsiniz.

InsightApp_fond EVOHD_fond HD77_fond

 

 

 

 

HD video ve sesli kamera (720p)
Sınırsız izleme/herhangi bi yerden zamanda canlı HD görüntü ve ses kaydetme
Anında alarm doğrulama için 10 FPS JPG ile görüntülü ve sesli bildirimi
Kullanıcı mahremiyet güvenliği – ana kullanıcı olmayan kullanıcıların ve gözlem istasyonunun izin yetkilerini kaldırma / kısıtlama
Birçok alanı tek app ile izleme ve koruma
Kendi izleme uygulamasıyla herhangi bir yerden bölgeyi anında bağlantı kurarak izeleme / koruma

ANAHTAR AVANTAJLAR
prdxThe Paradox Insight™’ın son kullanıcılara sağladığı avantajların bazıları:

Paradox Insight™ – more than a standard home or office security system

– Talep üzerine bağlantı yapın. Bireysel gözetleme uygulaması üzerinden, herhangi bir güvenli konumun talep üzerine HD video ve sesli görüntüsü ile kesintisiz canlı yayın izleyin.

– Haberdar kalın. Herhangi bir alarm veya olay ile ilgili anlık videolu bildirimler alın (e-posta uyarıları)

– Bir güvenlik ağı oluşturun. CMS’e ek olarak, sekiz adede kadar kullanıcı ekleyin ve bir alarm veya olay durumunda bildirim alın.

– Gizlilik kontrolleri. Ana kullanıcı tarafından ayarlanan gizlilik, kullanıcı erişimlerinin kısıtlanması ile korunur. CMS, bir alarm durumunda yalnızca bir video alır, 15 dakikalık bir zaman dilimi boyunca izleyebilir. Kayıt yalnızca bir alarm tetiklendiğinde veya yetkili bir kullanıcı, HD77 cihazına kaydedilecek olan Talep Üzerine Kayıt işlemi uyguladığında yapılır.

– Güvenilirlik. Batarya gereksiniminin olmaması, kullanıcıların kesintisiz bir şekilde video izleyebilmesini veya kameranın otomatik olarak Hareket Üzerine Kayıt moduna geçebilmesini garantiler; PST hatası durumunda yedek GSM seçeneği.

– Yanlış alarmları azaltın. Güvenli alarmları anlık olarak görerek, gerçek ve yanlış alarmları derhâl ayırt edebilirsiniz. VOD özellikleri, CMS ve kullanıcının, uygun cevabı belirlemek için, alarmı tetikleyen olaylar üzerinde tam bir görsel doğrulama yapabilmesini sağlar.

– Polis ve diğer acil alıcıların olay bilgilerini canlı olarakalması, yanlış alarmlar sonucu oluşan masrafları ortadan kaldırır ve kullanıcıların alarm doğrulama düzenlemelerine ve sigorta gereksinimlerine uygun davranmalarına yardım eder.

CMS ve Kurucular için Anahtar Avantajlar

– Bakım maliyetlerini düşürün. Uzaktan programlama seçenekleri müşteri deneyimlerini iyileştirir.

– Yeni kazanç fırsatları yaratın. Paradox Insight™,kullanıcının kişisel güvenlik ihtiyaçlarını desteklemesi için tasarlanmış, sağlam yapılı ve modüler bir sistemdir. Sistem, konutsal ve ticari alanların iç veya dış mekânlarına konumlandırılacak ek Paradox ürünleri ile kolayca genişletilebilir.

EVDE

– Şahsi konutlar, tatil evleri veya diğer uzak mülkler için uygundur.

– Çocuklarınızın ve/veya yaşlı ebeveynlerinizin güvende ve iyi olduğundan emin olun.

– Sevdiklerinizin güvende ve profesyonel ellerde olduğundan emin olmak için bakıcıları (örn. dadılar, hemşireler, yardımcılar) gözetleyin. Talep üzerine video kayıtları da mevcuttur.

– Bir kişi (örn. çocuklar) bölgeye/odaya girdiği anda oluşacak video alarm olayları ile, yasaklı, güvensiz ortamların gözetlendiğinden emin olun.

İŞYERİNDE

– Ticari alanlar için idealdir: perakende mağazaları restoranlar, eczaneler, bankalar, depolar.

– Mülkünüzü tüm şüpheli olaylara karşı koruyun. Sistem açık olmasa dahi video kaydı almanız mümkündür.

– Uygulamadaki panik butonları ile acil servislere veya CMS’e ulaşın.

– İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden iş yerinizin görüntüsünü alın; depolar (örn. ilaç depoları) ve ardiyeler.

– Arka kapıdan biri girdiği veya çıktığı zaman oluşturulan video bildirimleri ile, ofisinize kimin girip çıktığını, etkin olarak denetleyin.

TAMAMLAYICI ÜRÜNLER

Paradox, Paradox Insight™ çözümü ile beraber kullanılabilecek birçok farklı destek ürünü sunmaktadır. EVOHD panelinin esnekliği, profesyonel bir kurucunun, farklı kullanıcıların değişen ihtiyaç ve uygulamalarına hitap eden, yenilikçi çözümler kurabilmesini sağlamaktadır.Paradox Insight’ın özelliklerinden maksimum şekilde faydalanabilmek için, aşağıdaki destek ürünlerinden bazılarını ekleyerek sistemi genişletme yoluna gidilebilir:

IPRS-7 (CMS yazılımı)

Bu kolay ve sezgisel yazılım, CMS’nin müşterilerin güvenli konumlarına uzaktan bağlanabilmesini sağlar. IP veya SMS üzerinden, sınırsız sayıda hesap oluşturulabilir. Efektif bir cevap sağlamak için, IPRS-7 görüntüleme yapabilir ve CMS’nin 50,000 video ve alarm olayını yönetmesine yardımcı olabilir.

TM50

Dokunmatik ekran modülü veya standart tuş takımı, güvenlik sisteminin ve ek olarak Paradox Insight™ mobil uygulamasının yönetimi ve kontrolü için, kolay ve sezgisel bir arayüz sağlar.

IP150

Güvenli bir İnternet bağlantısı sağlar ve kullanıcıların, tüm web tarayıcılar üzerinden güvenlik sistemini kontrol edebilmesini ve izleyebilmesine olanak tanır. IP150, kullanıcılara e-posta ile detaylı alarm ve olay bildirimleri göndererek ve CMS’ye (IPRS-7 üzerinden) olay bildirimleri yollayarak, Paradox Insight™ kapasitesinin iyileştirilmesini sağlar.

PCS250/PCS250G

SMS/metin mesajı üzerinden alarm bildirimi gönderilmesini sağlayarak, Paradox Insight™’ı geliştirir.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …