Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / Kiralamakmı Satın Almakmı ? Kararınızı verin !!

Kiralamakmı Satın Almakmı ? Kararınızı verin !!

Uyarımızı yapalım farkı ve kandırılmayı siz görün
Alarm Sistemlerini Kiralama yapan yabancı kökenli bir firma gözü doymaz bir şekilde ülkemizin tüm varlıklarını sömüren bu zihniyetin bakış acısını size kısaca anlatmak istiyorum. 
Ve bu kararınızı verin aylarca kiralanan sistemi nasıl kimlerle paylaşıyorlar senelerce ödeme zorunda kalıyorsunuz ve aylarca iptal etmekle uğraşıyorsunuz. Karar vermeden önce kiralamakmı satın almakmı Sizce ?
 
Yazıyı Lütfen Okuyun :
 
T**** S****
 
Merhaba size (Kiralama ile Alarm Sistemi Kuran TV lerde Boy Boy Reklam veren bir firma ) Çözüm Ortağı Touc******
adına ulaşıyorum, İstanbul’un her yerinde sizin gibi alarm,kamera satışı yapan bayilerimiz bulunmakta ve bayilerimize her alarm satışı için 300 TL prim ödemekteyiz. bayilerimizin getirdiği satış adeti arttıkça yine ödediğimiz birim prim tutarıda artmaktadır. Bayilerimizden satış olarak tek beklentimiz alarm almak isteyen müşterilere pronet’i kısaca tanıtmaları ve sonrasında bize haber vermeleri, sonrasında uzman bir arkadaşımızı yönlendirerek müşterinin evinde yada iş yerinde keşif yapıp fiyat veriyoruz. satışın gerçekleşmesi durumunda da priminiz banka hesabınıza ödeniyor. kısacası müşteriyle bizi buluşturmanız yeterli oluyor. bayi ağımızda sizi de görmekten mutluluk duyarız.
 
Tuğba S**** Çözüm Ortağı

Güvenliğe Erişim

Ev ve İşyeri Güvenliği için aşağıdaki formu doldurunuz.
En kısa sürede Elfa Güvenlik Sistemleri size yardımcı olacaktır.

Her türlü soru ve şikayetleriniz için de bu formu doldurabilirsiniz

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Beylikduzu-Alarm-Kamera-Sistemleri

Beylikdüzü Alarm Kamera Sistemleri

Beylikdüzü içerisinde sadece evler de değil, genellikle iş yerlerinde de alarm ve kamera sistemleri tercih …