Yeni Haberler
Anasayfa / Blog / Okul Çözümlerimiz

Okul Çözümlerimiz

Okul Çözümlerisony-sponsored-post-1000x500

Bilim ve internet teknolojisinin gelişmesiyle, Okul gözetim sisteminde yeni başarılar yavaş yavaş benimsenir, öğrenci yönetimi ve tüm okul üzerinde kişisel ve mülk güvenliği için güçlü koruma için büyük bir yardımcıdır.

Şimdi okullar genellikle özellikleri ile: büyük boy, çeşitli branş okulları, yetersiz güvenlik personeli ve büyük miktarda öğrenci, ancak zayıf güvenlik duygusu. Yıllar geçtikçe, güvenli ve gelişmiş okul güvenliği sistemi oluşturan talep ile, giderek daha fazla ısrar ediyor.

Çözümler54c441ca95edc.image

Bu çözüm, video gözetim sistemi, araç yönetim sistemi, erişim kontrol sistemi ve alarm sistemini bir araya getiriyor, hepsini tek bir sisteme ve bağlantıya entegre ediyor, böylece okul güvenliği yönetimini etkili bir şekilde geliştiriyor.

Video gözetim sistemi: Okul güvenlik sisteminin temeli olarak, girişlerde, Premier ve diğer dahili alanlarda HD kameraları kurar, merkezi depolama sistemi ve TV duvarı matrisini yerleştirir.

Araç Yönetim sistemi: LPR ve VCA teknolojisiyle, okul içindeki tüm araçları tamamen izleyebilir.

Erişim kontrol sistemi: erişim kartı çözümü ile, öğretim binası, yurt ve ofis binası girişlerini kontrol etmek, okul içindeki önemli parçaları izlemek.

Alarm sistemi: Güvenlik personeli ile birlikte kilit alanlarda etkinlik denetimi ve önlem için kullanılır; Potansiyel risklerin oluşumunu en aza indirir.

 

okul

 

 

cameraparkinglotMüşteri avantajları

 

Okuldaki güvenlik önlemi ve yönetim seviyesini artırın.

Çözüm, çeşitli güvenlik sistemleri dallarını içerir; Birbirlerini zorlarlar ve birlikte okul için güçlü bir koruma ağı oluştururlar

Video Gözetleme ile, sınav hilelerini etkili bir şekilde önleyin

Öğretme verimliliğini artırın, veliler okulun web sitesini ziyaret edebilir ve öğrencilerin kampüs hayatını kontrol edebilir, sonra öğretmen de öğrencileri uzaktan öğretebilir

Ücretsiz Keşif Formu

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Ip-Kampanya

Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri

Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri Kapalı Devre Kamera (CCTV) Sistemleri Ev, ofis veya iş …