Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / SİBER SALDIRI UYARISI

SİBER SALDIRI UYARISI

Bu hafta sonu itibariyle yogun olarak yayinlanan ON EST TOUS PARIS baslikli bir e-posta alabilirsiniz.Bu iletide, üstünde On est tous Paris yazisi bulunan ve sizi üstünü tiklamaya cagiran bir dogum bilezigini kolunda tasiyan bebek fotografi görülüyor.
Bu ileti, bilgisayarinizin denetimini uzaktan yapabilen ve bütün verilerinizle sifrelerinizi ele gecirebilen bir virüs tasimaktadir.
Duyurunun kaynagi: Savunma Bakanligi siber suclar servisi.Bu iletiyi irtibat halinde oldugunuz kisilerle paylasin. Durum acildir ve Pazar gününden beri hizla yayilmaktadir.Bu bilginin teyidi bu sabah EUROPE 1 kanalindan duyurulmustur.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Beylikduzu-Alarm-Kamera-Sistemleri

Beylikdüzü Alarm Kamera Sistemleri

Beylikdüzü içerisinde sadece evler de değil, genellikle iş yerlerinde de alarm ve kamera sistemleri tercih …