Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / Bilişim Sistemleri

Bilişim Sistemleri

Bilişim Alanında Neler Yapıyoruz ?

–          Bilişim sistemleri ile altyapısının sürekliliğini sağlamak üzere gerekli bilişim güvenlik tedbirlerini almak ve uygulamak.

–          Bilişim sistemleri ile altyapısına zarar verebilecek ve ileride çalışmasını engelleyecek muhtemel donanımsal veya yazılımsal sorunları tespit etmek ve ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri yapmak için gerekli önlemleri almak ve uygulamak.

–          Bilgisayarlarda ve programlarda oluşan teknik sorunların çözümü için gerekli müdahaleleri yapmak.

–          Bilgi İşlem kontrolünde bulunan her türlü bilgisayar donanım malzemeleri, çevre birimleri ile altyapının bakım ve onarım işlerini yapmak veya yaptırılmasını sağlamak.

–          Bilgisayarlara işletim sistemi ve gerekli programları kurmak; yazıcı, tarayıcı vb. yan donanımların kurulumunu yapmak.

–          Kullanıcıların yerel alan ağı bazında çalışan bilişim sistemleri ve donanımlarının verimli kullanılabilmesi bakımından kaynak planlanmasının yapılmasını sağlamak.

–          Kullanıcı hesapları ile ilgili bloke kaldırma, TKŞ silme, kişisel bilgilerini silme vb. işleri yapmak.

–          Gerek idari, gerekse teknik personelin (yapılan uygulamalar konusunda) ne tür eğitim alması gerektiği hususunda tespitlerde bulunmak.

–          İdarede ihtiyaç duyulan bilişim sistemleri donanımları ile yeni ya da ilave altyapılarının Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığınbelirlediği standartlarda yaptırılmasını sağlamak ve denetlemek.

–          Kendisine verilen görevleri şubedeki diğer personel ile işbirliği içinde yürütmek.

–          Kullanıcılara yerinde ya da uzaktan erişim ile bilgisayar sistemleri ve yan donanımları ile uygulama bazında teknik destek sağlanmak.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Beylikduzu-Alarm-Kamera-Sistemleri

Beylikdüzü Alarm Kamera Sistemleri

Beylikdüzü içerisinde sadece evler de değil, genellikle iş yerlerinde de alarm ve kamera sistemleri tercih …