Yeni Haberler
Anasayfa / Bariyel Sistemleri / OGS-HGS Otopark Sistemi

OGS-HGS Otopark Sistemi

Otopark giriş ve çıkışlarını hızlı ve daha güvenli hale getirmek için tasarlanan otopark hgs geçiş sistemleri gittikçe önemini arttırmaktadır. Özellikle apartman, siteler ve işyeri otoparklarına saha önceden giriş ve çıkışına onay verdiğiniz araçların hızlı olarak geçiş yapmasını ve yabancı yahut ziyaretçi araçlarında kontrollü olarak geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik geçiş sistemini oluşturan üniteler; Otopark bariyeri, OGS – HGS otopark anteni, otomatik araç geçiş kontrol paneli, araç cam ve plaka etiketleri ve otopark giriş çıkış programıdır.

Otopark OGS ve HGS sistemi nasıl çalışır?

Otopark giriş ve çıkışlarına 50 metreye kadar okuma yapabilen UHF Antenler takılır. Geçişine izin verilecek araçlara da OGS / HGS sticker kâğıt yahut plastik etiketler verilir. Bu etiketler otopark araç geçiş kontrol programına plaka, araç ruhsat bilgileri, kat maliki bilgileri ve diğer detayları ile birlikte tanımlanır. Tanımlanan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline TCP/IP bağlantısı ile gönderilir.

Artık sistem kullanıma hazır olup, tanımlı etiket ile geçiş yapmak isteyen aracı otopark anteni görür ve otopark bariyerine tetik vererek aracın durmaya gerek kalmadan seri bir şekilde giriş yahut çıkış yapmasını sağlar. Tanımlı OGS HGS etiketine sahip olmayan yabancı yahut misafir araçları geçiş yapamazlar. Bu sistemi oluşturan ürünlerimizi aşağıdan inceleyebilir, firmamızı arayarak sizin için en uygun olan sistemin fiyat teklifini isteyebilirsiniz.

OGS-HGS OTOMATİK OTOPARK BARİYERLERİ

1 avax-dz6-otopark-bariyeri-fiyat-3228-20-O

Site giriş kapılarında bulunan özel güvenlik görevlilerinin en büyük düştüğü hata burada yaşadığını söyleyen, sert çıkan yahut lüks araç ile giriş yapan kişileri net olarak tespit etmeden otopark bariyerini açıp içeri girişine müsaade etmeleridir. Siteler, plazalar, ofis ve iş merkezleri özellikle güvenli olduklarını ön plana çıkarmakta ama güvenliği sadece güvenlik görevlilerinin inisiyatifine bırakmaktadırlar.Otopark otomatik geçiş sistemimiz ile daire başına kullanacak araçları belirleyip daha fazla aracın girmesini de engelleyebilirsiniz. Özellikle otoparkı sınırlı olan ofis ve iş merkezleri için bunun takibi çok önemlidir. Örneğin 3 aracınız var ama size 2 araçlık otopark yeri ayrıldı. OGS Sistemimiz aynı anda herhangi 2 aracınıza giriş onayı verip üçüncü aracın geçişini engeller.

Daha önceden otopark bariyeri aldınız ve çalışır durumda ise teknik ekibimiz bariyeri kontrol edip uygun ise  Otopark HGS geçiş kontrol sistemimize entegre edebilir. Ürünlerin Türkiye distribütörü tarafından firmamız 2 yıl sistem garantisi 10 yılda yedek parça garantisi vermektedir.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …