Yeni Haberler
Anasayfa / Bosch Alarm Sistemleri / Bosch Dedektör / BOSCH-Blue Line Gen2 PIR Hareket Dedektörleri

BOSCH-Blue Line Gen2 PIR Hareket Dedektörleri

ÖZELLİKLER:

  • Duvardan Duvara kapsama: 12 m x 12 m (40 ft x 40 ft) kapsama alanı içinde üstün yakalama performansı sağlar.
  • Evcil hayvan dostu Seçilebilen modeli kullanılabilir: Evcil hayvan (20 kg [45 lb]) ve evcil hayvan dışı uygulamaları için kurulumu en iyi duruma getirir.
  • Dinamik Sıcaklık Dengeleme: Her türlü ortamda üstün yakalama performansı sağlar.
  • Ayar Gerektirmeyen, Esnek Montaj Yüksekliği: Montaj süresini kısaltır ve yanlış alarmları azaltır, yakalama performansını iyileştirir.
  • Entegre Mini Kumpasa Sahip Kendinden Kilitli Muhafaza: Kurulum süresini kısaltır.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

ISC-BPQ2-W12 PIR Hareket dedektörü, 12m

BOSCH-ISC-BPQ2-W12 PIR Hareket dedektörü, 12m

ÖZELLİKLER: Dinamik Sıcaklık Dengeleme: Her türlü ortamda üstün yakalama performansı sağlar. Duvardan Duvara Kapsama – …