Home / Genel / Güvenlik Kamera Sistemi
AHD Kamera

Güvenlik Kamera Sistemi

Güvenlik kamera sistemi 

Güvenlik Kamera sistemi evimizin, iş yerimizin, fabrikamızın, kamu kurumlarımızın güvenliğini sağlayabilmek için kullanılmaktadır. kamera sistemi günümüzde güvenlik sistemlerinin %60 kadarını oluşturmaktadır, Güvenlik kameraları yalnızca görüntü kayıt amaçlı kullanılmaz, aynı zamanda caydırıcı özellik taşırlar. Gece görüşlü kameralar sayesinde 24 saat görüntü kaydı sağlayabilirsiniz. 

Güvenlik kamera sistemi özellikleri.

Güvenlik kamera sistemleri internet üzerinden 7/24 hem canlı hem geriye dönük   kayıtları cep telefonları tabletler ve bilgisayarlardan izleme imkanı sunmaktadır. kayıt cihazının içerisinde bulunan hdd kapasitesine göre değiş kullanılan kameranın sayısı ve kameranın görüntü çözünürlüğüne göre. Gece görüşlü güvenlik kameraları sayesinde karanlık ortamda da net bir görüntü kaydı elde edebiliyoruz. Güvenlik kameraları dış mekan ve iç mekan olarak 2 ye ayrılmaktadır. Dış mekan güvenlik kamerası yağmur ve soğuğa dayanıklıdır. İç mekan kameralar kasa olarak daha ufak kibar bir görünüme sahiptir. Güvenlik kameraları 12v adaptör ile çalışmaktadır.

KAMERA SİSTEMLERİ 3 ÇEŞİTTİR

  1. Ahd kamera sistemi
  2. Analog kamera sistemi
  3. İp kamera sistemi

AHD KameraAHD KAMERA SİSTEMİ

  • AHD KAMERA SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

AHD kamera koaksiyel yada CCTV kablo üzerinden 500 metre mesafeden herhangi bir gecikme veya kayıp olmadan çalışan HD ve Full HD video, sinyali aktarım teknolojisidir.

  • AHD kamera sistemi geliştirici firma

AHD teknolojisini Ünlü Koreli şirket NEXTCHIP, firması geliştirmiştir.

  • AHD kamera sistemi çözünürlüğü

AHD kamera sistemi 720p ve 1080p çözünürlükte HD görüntü kalitesi sunmaktadır.

  • AHD kamera sistemi kayıt cihazı özellikleri

AHD dvr kaydediciler üç modda, yani 3 tür video kamera ile çalışabilir: standart analog D1 / 960H güvenlik kameraları, AHD kamera ve IP kameralar. Bu sayede mevcutta bulunan  standart analog video kameraları veya ip kameraları  AHD video kaydediciye bağlamaya olanak tanır.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

Check Also

image001

TopSmart Plaka Tanıma Okuma Sistemi

Ürün Teknik Özellikleri Gelişmiş Yerli Plaka Tanıma Otomasyonu SİTE/OTOPARK • Site Sistemi, site giriş-çıkış araç …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir