Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / OGS HGS Araç Tanıma

OGS HGS Araç Tanıma

1-giris-1-cikis-orta-mesafe-hgs-set-2412-13-OAVAX 1 Giriş + 1 Çıkış ORTA Mesafe HGS Seti
Paket İçeriği
 
* AVAX 727 HGS Otopark Sistemi Paneli
* AVAX 720 Araç Tanıma Etiketi (100 lü Paket)
* AVAX OGS-HGS SİSTEMİ Otopark ve Site Giriş Çıkış Kontrol Programı
* AVAX 725 UHF Okuyucu OGS-HGS Otopark Sistemi Anteni ( 1 Takım)

AVAX 727 HGS OGS Otopark Sistemi Paneli

HGS geçiş kontrol paneli  otopark giriş  çıkış noktasındaki 2 adet long range UHF HGS antenini kontrol edilebilir. Otoparka giriş yapmak isteyen araçlara Global Anti Passback yaparak içeriden çıkmamış arabalara giriş yetkisi vermez. Her araca otopark girişi ve çıkışı için yetkiler verilebildiği gibi seçilen araçlar bir gurup altında toplanarak gurubada yetkiler verilebilir. Bilgisayara bağlı olmaksızın off-line çalışabilen AVAX HGS Otopark geçiş kontrol paneli , HGS otopark programı aracılığı ile hafızasındaki bilgileri bilgisayara aktararak otopark giriş çıkış log larını raporlayabilir.

HGS Sistemi otopark giriş kontrol paneli bilgisayarla ve diğer HGS Kontrol panelleri ile Network üzerinden haberleşir. Aynı networke kurulan HGS sistemi panelleri ile 510 tane otopark giriş veya çıkış noktası kontrol altına alınabilir.

Geniş bir hafıza ve yüksek sorgulamaya sahip olan Otopark HGS tanıma Paneli aynı anda 65.000 adet aracın otoparka giriş ve çıkışını kontrol edebilir.

AVAX Otopark HGS Sistemi Paneli Genel Özellikleri

2×16 LCD bilgi ekranı vardır
32 Bit mikro işlemcilidir
2 adet Wiegand HGS anteni bağlanabilir
Bariyer açık/kapalı girişi (Bariyer açık iken kart okumama özelliği)
Ayarlanabilir aynı kartı okuma süresi (Global)
Ethernet tabanlı olup TCP/IP ile bilgisayara bağlanır
UTP olarak ekrana mesaj gönderebilir
Her wiegend port için ayrı röle
Kart kapasitesi; 65.000 HGS etiketi tanıtılabilir
Log kapasitesi ;120.000 kayıt (Silindikten sonra geri getirilebilen)
Data indirme hızı 120.000 kayıt/dakika
Sesli ve ışıklı uyarı uyarılar verebilir.
Besleme 12-24V AC/DC

AVAX 720 Araç Tanıma Etiketi  (100 lü Paket)

ÖZELLİKLER AÇIKLAMA
Marka / Model AVAX 720 Etiket
Frekans 860~960MHz
Standard ISO18000-6C(EPC-Gen2)
Chip Alien H3
Çalışma modu Okuma ve yazma
Okuma mesafesi 0-40 metre
Yazma mesafesi 0-5metre
Bilgi saklama 10 yıl
Kullanım yeri Araç camları
Ebatlar 90mm×19mm
Çalışma Sıcaklığı -60 ile +85

AVAX OGS-HGS SİSTEMİ Otopark ve Site Giriş Çıkış Kontrol Programı

 • Avax Ogs ve Kgs programımız kendi tarafımızdan geliştirilmiş olup, ilave modüller ve yazılımlar yapılması konusunda size olanak sağlamaktadır.
 • Avax Ogs ve Kgs programımız Sitelerde ve Otoparklarda araç takibi sağlanmak istenilen her alanda sağlıklı kullanım içeriğine sahiptir.
 • Avax Ogs ve Kgs programımız online çalışmaktadır.
 • Programımızın giriş ekranı şifreli olup yetki sınıfına göre şifreli giriş ve farklı veri tabanları seçebilme ara yüzü ile açılmaktadır.
 • Programımızın kolay ve anlaşılır ara yüzünde anlık bilgileri takip edilebilmektedir.
 • Ana ekranımızda cihazlarınızın bağlantı durumları her an kontrol edebilme ve oluşabilecek arıza durumlarında anında müdahale edebilmeniz için bağlantı bilgileri ekran ara yüzünde gösterilmektedir.
 • Ana ekranımızda park durumu ( Araç Kapasite ) görüntülenerek anlık olarak içerideki araç sayısı doluluk ve kalan bilgileri sayısal olarak ekranda yer almaktadır.

 • Kayıtsız ziyaretçiler için anlık geçiş sağlanabilmesi için ana ekranda Manuel Tetikleme özelliği ile kayıt işlemi yapmadan anlık geçiş izni verilebilmektedir. Geçiş izni verilen ziyaretçilerinize açıklama kısmında neden belirtebilir ve raporlamalarda görüntülenebilmektedir.
 • Online geçiş işlemlerinde kolay ara yüzü sayesinde ekranda geçiş bilgiler Tarih, Ad Soyadı, Kart Türü, Geçiş Noktası, Kart No, Açıklama ve Geçiş Tipi bilgileri yer alarak tüm bilgileri görüntülenebilmektedir. Detaylı profil bilgileri için geçiş bilgisinin üzerine çift tıklandığında üye bilgileri penceresi açılmaktadır.
 • Geçiş tipi bölümünde tüm ayrıntılar yer almaktadır. Geçiş ihlali, Araç içeride gözüküyor, Tanımsız Geçiş vb. tüm geçişlerdeki olumlu olumsuz bilgiler geçiş ekranındaki açıklama kısmında belirterek kullanıcı ara yüzüne sunulmuştur.
 • Ana ekranda yer alan Tarih Bar’ı sayesinde Mouse ile yardımıyla önceki ve sonraki günlerin bilgilerine kolayca erişim sağlamaktadır.
 • Kayıtlı aboneler veya üyeler haricinde ziyaretçi geçişleri için ayrıca ziyaretçi tanımlarının bilgilerini saklayabilir ve alanınıza yapılan tüm geçiş ve ziyaretçilerin takibini sağlanabilmektedir.
 • Ziyaretçi geçişleri için ziyaretçinin araç plaka irtibat ve T.C. bilgilerinin kaydı oluşturulabilmektedir.
 • Yapılan ziyaretçi geçişlerinde ziyaretçinin kimi ziyaret ettiği abonman yada üye seçilerek geliş sebep bilgisi girilebilmektedir.
 • Ziyaretçinin kartında yer alan fotoğraf ekleme özelliği sayesinde ziyaretçinin fotoğrafını yada araç resmini çekerek ekleye bilirsiniz.
 • Ziyaretçilere ziyaretçi kartı verebilirsiniz. Gün sonunda da hangi ziyaretçilerin çıkıp yada içeride kaldığını izleyebilirsiniz.
 • Üye kaydı ekleme penceresinde üye hakkında tüm bilgiler barındırılabilmektedir.
 • Programda personellerin personel kartlarına resim eklenebilmektedir.
 • Otopark kullanım durumuna göre üyelerin kaç araçlarını otoparkta bulundurabilecekleri programda belirtilebilmektedir. Bir daire için bir üye kartı verildiğinde bir araçlık otopark kullanım alanı olduğu varsayarsak. Ailenin 2 aracı olduğunda üye kartının bir araca izin vermektedir. 2.araç geçiş işleminde içeride aracınız var uyarıları ile otopark kontrolcülerini de bilgilendirmektedir.
 • Kullanım durumuna göre ayarlanarak bir üyeye birden fazla kart tanımlanabilmektedir.
 • Bir üye için ayrılan 3 araçlık alan için üyeye 5 kart tanımlanabilir. Geçiş işlemlerinde üyenin ilk 3 aracına izin verip sonraki araç geçişleri için kota dolum bilgisi vererek aracı içeri almayacaktır.
 • Kişi kartlarında “Kişiyi Engelle” özelliği sayesinde kişi kartını kaybettiğinde başka birisinin kullanmaması için kart kullanıma kapatılabilmektedir.
 • Üye kartı, Personel Kartı, Ziyaretçi Kartı ve Plaka kartları önceden giriş kartı işlemlerinden tanımlanabilmektedir. Böylece üye kartı açarken tanımlı kartlardan boş olan kartı kolayca görebilir ve seçilebilmektedir.
 • Gelişmiş raporlamaları sayesinde her işlemlerin kolayca raporlaması sağlanabilmektedir.
 • Personel raporları, Personel adı, Kart tipi, Geçiş Tipi, Şirket, Plaka, Blok, Daire vb. filtreleme özelliği sayesinde arama işlemi kolaylaştırılmıştır.
 • Rapor alanlarında kullanılan gelişmiş yazılım dili sayesinde sabit rapora bağlı kalmadan istenilen raporu kullanıcı seçimine bağlı kalarak rapor oluşturabilmektedir.
 • Alanlar eklenebilir ve çıkartılabilir özelliği olduğundan raporu kişiselleştirmeniz için kolay bir kullanım olmaktadır.
 • Raporlar Excel ve PDF olarak kaydedebilmektedir. İstendiği takdirde yazıcıya gönder özelliği sayesinde programımız tanımlı olan yazıcınıza direk çıktı gönderebilmektedir.
 • Ziyaretçi raporları ziyaretçinin geliş zamanından çıkış saatine kadar kimin ziyaretçisi olduğuna kadar tüm bilgileri raporlayabilmektedir.
 • İçeride ve dışarıda raporlamaları sayesinde çeride olan araçları ve dışarı çıkan araçları tüm bilgileri ile beraber raporlanabilmektedir.
 • Analiz raporlarımız sayesinde hangi günlerde araç giriş çıkışların daha aktif olduğunu Otopark Geçiş Adetleri raporlarımızdan görüntülenebilmektedir.
 • Raporlamalarda Bu Gün, Bu Hafta, Bu Ay, Bu Yıl ve tüm zaman aralığı verilerek kullanım bilgilerini raporlanabilmektedir.

 • Programın çalışması için işletmelerdeki kullanılan standart bir bilgisayar yeterli olup ekstra bir bilgisayara ihtiyaç duyulmamaktadır.
 • Program Microsoft işletim sistemlerinde çalıştırılabilmektedir
 • Program internete bağlı bir bilgisayara kurulduğu takdirde 5 dakika içerisinde çağrı merkezindeki destek uzmanımızdan servis alınabilecektir.

AVAX 725 UHF Okuyucu OGS-HGS Otopark Sistemi Anteni

Uzak mesafeden OGS – HGS sistemi araç etiketlerini okuyabilen otopark giriş ve çıkış antenidir. %100 su geçirmez olup dış hava koşullarından etkilenmeden çalışır.

 

ÖZELLİKLER AÇIKLAMA
Marka / Model AVAX 725 OGS HGS OTOPARK ANTENİ
Frekans 902-928,856~868 (MHz) Avrupa Uyumlu FHSS veya Fix
RF Çıkış Gücü 0~30dBm programla ayarlanabilir
Haberleşme TCP/IP, RS232, RS485, Wiegand26/34
Okuma Mesafesi  0-35 m (UHF HGS OGS etiketine bağlı olarak değişir)
Buzzer Geçişlerde sesli uyarı verebilir
Dahili Anten Kazanç 9 dbi
Besleme DC +9v AC–DC Adaptör, 3A’dan az akım tüketimi
Protokol ISO18000-6B, ISO18000-6C(EPC GEN2)
Ebatlar 260×260×45 mm
Ağırlık 1,2 Kg
Çalışma Sıcaklığı -60 ile +85 derece arasında sorunsuz.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Beylikduzu-Alarm-Kamera-Sistemleri

Beylikdüzü Alarm Kamera Sistemleri

Beylikdüzü içerisinde sadece evler de değil, genellikle iş yerlerinde de alarm ve kamera sistemleri tercih …