Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / HIRSIZ ALARM SİSTEMİ HAKKINDA

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ HAKKINDA

Gönül rahatlığınız için…
İster evde ister dışarıda olun, can ve mal güvenliğinizi sağlamak için size ekstra koruma sunar. Paradox güvenlik panelinizi alarm izleme hizmeti ile birlikte kullandığınızda, aileniz ya da sahip olmak için çok çalıştığınız varlıklarınız için ihtiyaç duyduğunuz hızlı desteği anında alabilirsiniz.
Kullanım Kolaylığı
Sistemi yönetebilmek için tek bir dokunuş yeterli. Harici kurma tuşuna basarak, sistemi harici kurulum moduna geçirebilir, 4 haneli kodunuzu girerek sistemi devre dışı bırakabilirsiniz. Güvenlik sistemleri, sevdiklerinizin ve evinizin geleceğe dönük olarak korunması için bir yatırımdır. Sisteminizin tek bir tuşla sürekli olarak test edilebilme kabiliyeti sayesinde, en iyi şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz. 1 tuşuna basılı tutarak sireninizi, 2 tuşuna basılı tutarak dahili sireni ya da 3 tuşuna basılı tutara basarak flaşörlerinizin beklenildiği gibi çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.
Kablolu Alarm ya da Kablosuz Alarm Seçeneği
Bazen, sensörlerinizin monte edilmesi gereken yerlere kablo çekilmesi zor olabilir. İleri kablosuz teknolojisini kullanarak, Paradox’un kablosuz sensörleri kablolama ihtiyacı olmaksızın, istenilen her yere monte edilebilir. Sisteminizi giriş noktalarına takılabilecek tuş takımları ya da anahtarlığınıza takabileceğiniz kablosuz uzaktan kumanda cihazını kullanarak kontrol edebilirsiniz.
 alarm-seti
Alarm sistemleri harekete duyarlı çalışan telefon ile bilgilendirirken aynı anda yüksek ses çıkarma ve ışıklı uyarı ile çevresini de haberdar eden sistemlerdir.
Bim (Beam) dedektörler ile uzun mesafeli alanlar kontrol altında tutulabilir.
Hareket sensörleri ( Pır dedektörler) hareketi algılayan alarm sisteminin olmazsa olmaz parçalarındandır.
Manyetik kontak kapı ve pencere sistemlerinde konumlandırılır .Kapı ve pencerenin açılması ile devreye girmektedir.
Mesken yada küçük ölçekli işyerlerinde Duman dedektörü , gaz sızıntı dedektörü, su baskını dedektörleri sisteme dahil edilebilmektedir.
Siren, pır dedektör,manyetik kontak, sisteme bağlı olarak bazı modellerde keypad ile uygulaması yapılmaktadır.
Sistemin içinde mevcutta bulunan 2 adet akü sayesinde elektrik kesintilerinde bile sistem ev yada iş yerini korumaya devam etmelidir.
Uzman görüşleri doğrultusunda risk alanları tespit edilmeli ve uygun sistem için çözümler sunulmalıdır.
 perimeter_security kopya
Kolay Kurulum Seçeneği
Anahtarlığınıza takılabilecek kablosuz uzaktan bir kumanda kullanılarak programlanabilir. Bu küçük kumandalar, sadece küçük bir tuşa basarak evinizdeki sistemi kurmaya veya açmaya olanak verir. Kablosuz kumanda, sistemi STAY modunda çalışması için de ayarlayabilir. Kumanda, bir panik butonu gibi çalabilir, ve ışıkları yakabilir ya da garaj kapısını açabilir. Otomatik kurulum özelliği, sistemi kurmayı unuttuğunuzda devreye girerek sürekli korumayı garanti eder.
Alarm Set 1
Esnek Güvenlik
Hırsız alarmını, yangın alarmını, sistem değişikliklerini ve panik butonları izlemek için kullanılabilen sekiz farklı programlama bölgesine sahiptir. Işık kontrolü, garaj kapıları ya da elektrik kilit mekanizması kontrol etmek gibi çeşitli çıkış konfigürasyonları sağlamak için programlanabilir.
Ayrıca duman algılama cihazları için ayrı bir siren sesi mevcuttur. Alarm sistemleri iki ayrı bölgeye bölünebilir. Bu size, iki ayrı sistem gibi çalışan bir güvenlik sisteminin esnekliğini sunar. Hem ev, hem garaj alanınız tek bir sistemle, tek bir sistem maliyetine korunabilir.
Sistemdeki tüm kullanıcılar birinci, ikinci veya her iki bölgede de kişisel giriş izinine sahip olabilir. Her bölge, istenildiği takdirde, izleme firmalarına ayrı ayrı raporlayabilir. Bu özellik, paylaşılan ticari işletmeler için mükemmel bir çözümdür.
Bosch Solution Ultima Alarm Sistemleri
Ev güvenliğinde ihtiyacınız olan herşey. Solution Ultima ile birçok güvenlik ve saha ekipmanını kontrol edip izleyebilirsiniz. Örneğin;
 •  İç ve dış aydınlatma
 •  Sirenler ve ziller
 •  Garaj kapısı motorları
 •  Çıkışlar
 •  Kapılar ve pencereler
 •  Süreç izleme
Özellikler
 1.  Tamamıyla Programlanabilir 8 Bölge
 2.  16 Şifre – 8 Tuş Takımı Şifresi, 8 RF Şifresi
 3.  16 Kablosuz Cihaz
 4.  2 farklı bölgeye bölünebilme
 5.  STAY / AWAY Kurma Seçenekleri
 6.  Kullanıcı şifresi bazında seçilebilen raporlamalar
 7.  Giriş ve Çıkış Uyarısı
 8.  Otomatik Kurma
 9.  Telefon aracılığıyla uzaktan kurma
 10.  Bölgesel Kilitleme
 11.  40 Olaylık Hafıza
 12.  LED ve LCD ICON Tuş Takımı Desteği
 13.  Programlanabilir Çıkışlar
 14.  Dinamik Batarya Testi
 15.  Gündüz Alarmı
 16.  Test Modu
 17.  “Back to Base” Raporlama
 18.  Harici Raporlama
 19.  Programlanabilir 5 Çıkış
 20.  Çift Girişli Zamanlayıcılar
 21.  AC Hata Denetimi
 22.  Telefon Hattı Denetimi

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …