Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / Kablolu Alarm Sistemleri

Kablolu Alarm Sistemleri

Kablolu Alarm Sistemleri

 

Günümüzün önde gelen markalarından olan Paradox alarm sistemleri hem kablolu hem de kablosuz olarak şaşırtıcı çözümler ile karşımıza çıkmaktadır.Paradox kendi alanında rakiplerine uzun bir fark attıktan sonra kendi teknolojisiyle yarışır hale gelmiştir.

Şu anda dünyanın seksen ülkesinde en çok kullanılan marka olarak öne çıkan paradox bunun bir tesadüf olmadığını defalarca ispatlamakla kalmamış kendini sürekli yenileyen teknoloji ye sürekli yön veren bir konuma ulaşmıştır.

Kablolu alarm sistemleri maliyet açısından uygun olmakla beraber özellikle kablo altyapısının olmadığı yerlerde,kablo çekiminin mümkün olmaması,zor olması,çok fazla kablo çekilmesi gerektiği gibi mekanlarda kurulum sıkıntıları çıkarmaktadır.

Genellikle küçük kapasiteli ve kablo çekiminin kolay olduğu noktalarda tercih edilmektedir.

Paradox’un kablolu sistemlerini spectra,esperit,digiplex evo serileri oluşturmaktadır.Bu paneller 4 bölge 8 bölge 16 ve 32 bölge olarak planlanmış olup daha fazla kapasite gerektiren noktalarda zon arttırım kartları ilaveleri sayesinde istediğimiz seviyelere rahatlıkla ulaşmaktadır.

Alarm Sistemlerinin ortak özelliklerinden olan bir takım özelliklerin haricinde paradox; programlanabilir çıkışları sayesinde mekanınızda koruma yapmasının yanı sıra bir takım otomasyonları da gerçekleştirebilir.Evinize gelmeden önce klimanızı kombinizi çalıştırabilir,ışıklandırma sisteminizi devreye alabilir,polise itfaiyeye haber verebilir,abbulans çağırabilirsiniz.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Beylikduzu-Alarm-Kamera-Sistemleri

Beylikdüzü Alarm Kamera Sistemleri

Beylikdüzü içerisinde sadece evler de değil, genellikle iş yerlerinde de alarm ve kamera sistemleri tercih …