Yeni Haberler
Anasayfa / Blog / Neden Bir İş Yeri Kamera Sistemine Sahip Olmalısınız?

Neden Bir İş Yeri Kamera Sistemine Sahip Olmalısınız?

security-camera-system-for-small-business-featuredİşyeri Kamera Sistemleri

Farklı Görüntüleme İhtiyaçları İçin Farklı Çözümler

İşyerinizi sizin için tasarlayacağımız güvenlik kamera sistemleri ile daima gözetim altında tutarak çalışanlarınızın ve iş yerinizin güvenliğini maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Neden Bir İş Yeri Kamera Sistemine Sahip Olmalısınız?evkamerasistemi
İş yerinizde gün boyunca yaşanan hareketliliği kolaylıkla kaydetmenizi sağlayacak bir iş yeri kamera sistemine sahip olmak kendinizi güvende hissettirir. Bu kamera sistemi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir ve geliştirilebilir. Size sunduğumuz farklı teknolojiler ve farklı özelliklere sahip güvenlik kamera sistemleri ile işyerinizden çok uzakta olsanız bile olup biteni rahatlıkla görüntüleyebilir, ihtiyaç duyduğunuzda eski görüntü kayıtlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz analog ve dijital kamera sistemleri ile kötü niyetli kişileri işyerinizden uzak tutabilirsiniz.
Elfa İş Yeri Kamera Sistemlerinin Genel Özellikleri1455_2500x700_toyota mh
Elfa  iş yeri alarm sistemleri kategorisinde iki ürün yer alıyor. Alandaki tüm hareketleri gün boyunca gözlemleyen sistem, işyerinizin daha güvenli bir yer haline gelmesini sağlıyor. Kolayca kurulan ve esnek bir yapıya sahip olan Kamera Sistemi ise 1080p çözünürlüğe kadar görüntü kalitesi elde edebiliyor. Karanlıkta da çekim yapabilen sistemin güvenlik kameralarının çektiği görüntülere ulaşmanızı ve kamerada görünen kişiyle karşılıklı görüşme yapabilmenizi sağlıyor.
Ücretsiz Keşif Formu

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Ip-Kampanya

Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri

Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri Kapalı Devre Kamera (CCTV) Sistemleri Ev, ofis veya iş …