Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / POS / ATM / Access Kontrol Destekli DVR Nasıl Çalışır?

POS / ATM / Access Kontrol Destekli DVR Nasıl Çalışır?

POS / ATM / Access Kontrol Destekli DVR Nasıl Çalışır?

POS (Point of sale) Satış Noktası – Market, Mağaza, Alışveriş merkezi gibi noktalardaki uygulama.

POS uyumlu DVR cihaz ile yazarkasa entegrasyonu yapılarak görüntülü güvenlik sistemi yanında kasiyer kontrolüde sağlanmış olur. Örneğin kasadaki mevcut durum, aktif satış bedeli, ürün barkod numaraları. DVR üzerindeki görüntülere tüm bu bilgiler’de gömülür böylece bir ürün barkodu sorgulanarak o ürün işlemlerinin görüntülerine ulaşılabilir. Daha bir çok işlevsel kullanım sağlanır.

ATM (Automated Teller Machine) Bankamatik – Tüm bankaların müşterilerine sunduğu otomatik para çekme makinası uygulaması.

DVR cihazı Bankamatik entegrasyonu ile yapılan tüm işlemlerde müşteri nosunu veya kart nosunu görüntüler üzerine gömerek bir problem oluştuğunda o müşterinin görüntülerine hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlar.

Access Control (Geçiş Kontrolü) – Personel, Geçiş ve ID Kontrollü sistemlere entegrasyon.

Personel takip, geçiş kontrol sistemlerine entegrasyon ile, istenen bir personelin kart nosu girilerek o anki görüntü kaydı izlenebilir. Örneğin bu teknik ile bir şirkette kullanılan kartlı geçiş sisteminde personellerin başkasının kartını kullanması önlenebilir.

atm_1_1

 

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …