Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / KAMERA KURULUM FİYATLARI

KAMERA KURULUM FİYATLARI

Kamera kurulum fiyatları için belirli bir çizelge yoktur. Her firma, mağaza ya da yetkili servis farkı fiyatlar söyleyebilmektedir.

En basit şekilde değerlendirirsek, kurulum ve montaj fiyatlarının işçiliğe göre değişebildiğini söyleyebiliriz. Takılacak kamera sayısı, kameranın takıldığı yer, kullanılan malzeme fiyatların belirleyicisidir.

Kurulum Fiyat Ortalaması

  • Kameranın, direk, duvar veya tavan gibi yerlere montajı: 45 Türk Lirası – Adet
  • Dome kamera montajı: 290 Türk Lirası – Adet
  • Kablo çekim işçilik bedeli: 1.50 Türk Lirası – Metre
  • Sistem kurulum, kayıt başlatma, bilgilendirme: 245-580 Türk Lirası – Sisteme göre

Kamera kurulum fiyatları ortalama bu şekilde belirtilmiştir. Değişiklik gösterebilir. Kameranın boyutu, şekli gibi farklılıklar takılmasında zorluklar yaşanmasına neden olabilir. Bu yüzden işçiliği fazladır.

Sistemin büyüklüğüne göre fiyatlar değişir. Kayıt cihazı, kart kurulumu, program yenileme ya da yükleme, sistemin çalışıyor olmasını test etme, kullanıcıya bilgi verme gibi ekstra işlemler için ücretlendirme yapılması farklılaşabilir.

Ürünü aldığınız yerin satış içeriği hakkında önceden bilgi edinmelisiniz. Teknik destek veya uzman eleman kadrosu olmasına dikkat etmelisiniz. Bazı firmalar kurulumu ücretsiz sağlıyorken bazıları kameralar ve kurulum fiyatlarını ayrı belirliyor. Kurulumu içinde kamera sistemi satan firmalarla anlaşmanız sizin için kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca kurulum sonrası arızalanma ya da sorun yaşanma konusunda, teknik ekibe ulaşabileceğiniz adres, telefon bilgilerini de elinizde bulundurmalısınız. Firmalarla görüşüp bilgi almanız çok önemli.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …