Home / Teknoloji Haberleri / Şifreleri güvene alan LastPass ücretsiz oldu!
1478160508_lastpass

Şifreleri güvene alan LastPass ücretsiz oldu!

Kullanıcı bilgileri ve şifreleri güvenli bir şekilde tek bir platform üzerinde saklamaya yarayan LastPass, ücretsiz oldu. iOS, Android, macOS ve Windows’ta çalışan LastPass’i mutlaka denemelisiniz.

 

İnternette güvenlik çok önemli. Kullanıcı bilgileri ve şifreleri genllikle internet tarayıcıları isteğe bağlı olarak kendi içerisinde kaydedip saklayabiliyor. Ancak bu durumun güvenlik açıklarından dolayı pek sağlıklı olmadığı uzmanlar tarafından çok kez dile getirildi. 1Password ve LastPass gibi uygulamalar belirli bir ücret karşılığında çoklu platformlarda şifreleri güvenli bir şekilde sağlayabiliyor. LastPass, bugün aldığı karar ile bu hizmetini ücretsiz olarak sunmaya başladı.

1478160508_lastpassLastPass kullanıcıları artık, iOS, Android, macOS ve Windows platformlarında şifrelerini ücret ödemeden saklayabilecek ve senkronize edebilecek. Chrome, Opera ve Safari eklentileri de bulunan LastPass ile tek bir şifre belirleyerek tüm kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi saklayabilir, platformlar arasında kolayca kullanabilirsiniz.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

Check Also

Logitech-Circle-Camera_2-696x392

“2016 Good Design Awards”tan Logitech, 15 ödülle döndü

Ürünleriyle üst üste 6 yıldır GOOD DESIGN™ ödülünü alan Logitech, “2016 GOOD DESIGN™ Award” kapsamında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir