Yeni Haberler
Anasayfa / Blog / Zincir Mağaza Çözümlerimiz

Zincir Mağaza Çözümlerimiz

Zincir Mağaza Çözümü
Zincir operasyonu, marka tanıtımı ve birleşik imaj için iyi bir moddur, aynı zamanda lojistik ve depo maliyetini düşürmek için etkili bir yoldur, böylece rekabet gücünü arttırır. Genelde düzinelerce, hatta yüzlerce şubesi olan bir zincir işi artık tüketici, cihaz, restoran ve eczane endüstrisi için oldukça popüler.

İş genişletme, daha fazla şube açılma, yönetim ve güvenlik için sorun olacaktır. Merkez, her şubenin mevcut koşulları hakkında bilgi toplamak için çok gereklidir, ki bu da kolay değildir, ayrıca şube müdürü de iyi bilmeyi tercih eder. dükkan hakkında tüm bilgileri, daha sonra buna göre eylemler yapın.

 

Çözüm

Zincir işiyle ilgili güvenlik sorunlarını tamamen analiz ediyor, ayrıca müşterilerle birlikte birçok uygulama yaptıktan sonra, çözümü şu şekilde başlatıyoruz:

Şube mağaza

Giriş: Erişim izleme için akıllı mermi veya kubbeyi kurun, insan akışını hesaplayın ve karar verme için referans toplayın.

Sayaç masası: İki yönlü ses, uzaktan yönetim ve eğitim için kolay olan gözleme kubbesini kurun.

Depo: Akıllı saldırı veya kubbeyi alan izinsiz giriş, eşya bakımı vb. Gibi fonksiyonlarla kolayca kurabilirsiniz.

Depolama: Özellikle NVR kullanın, IPC’ye ve farklı tipte alarm alarm cihazlarına bağlayın.

Merkezi

NVMS5000’i esnek bir yetkile kurun, çalışanın farklı dallarda farklı sınırları vardır. Sonra gerçek zamanlı önizleme, oynatma, uzaktan arama ve yedeklemeyi yönetebilir. Ayrıca çalışanı denetlemek ve uzaktan eğitim yapmak için NVMS5000’i kullanabilir.

zincir-magaza

Müşteri avantajları:
Yönetim verimliliğini artırın, şube mağazasının mevcut koşullarını uzaktan kontrol edin, düzenli çalışmasını sağlayın ve uzaktan eğitim yapın.

Müşteri akış verilerini, ürün tanıtımını ve poster kullanımını izlemek için politika oluşturma referansını toplayın, pazarlama politikasını buna göre düzenleyin.

Dijital gözetim sistemi ile işletme maliyetini düşürmek, akıllı analiz teknolojisini benimsemek, insan maliyetini etkili bir şekilde düşürmek.

Kaybı etkili bir şekilde kontrol edin. Çözüm, VCA teknolojisini ve sensör alarmını devreye sokar, önleme yapabilir ve beklenmedik olayları önceden kontrol edebilir.

Şirket imajını geliştirin, yönetim için etkin ve uyumlu bir çalışma ortamı yaratmaya yardımcı olabilir, aynı zamanda müşteri için güvenli, rahat ve tamamen stoklanmış bir ortam yaratın.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Ip-Kampanya

Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri

Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri Kapalı Devre Kamera (CCTV) Sistemleri Ev, ofis veya iş …