Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / Formattan sonra bilgisayara ne yapılmalı?

Formattan sonra bilgisayara ne yapılmalı?

Bilgisayara format attıktan sonra hangi programlar kurulmalı.

PC’nize format attınız ancak ya sonrası? Bilgisayarınıza format attıktan sonra yapmanız gereken işlemler ve yüklemeniz gerek programlar vardır.

İlk önce driverlerınızı güncelleyin internete girmiyor ise Gold Sky Driver, Slim Drivers, Otodriver yükleyip flashtan aktarıp kurun.

1470502379_format

GEREKLi PROGRAMLAR

*Ccleaner

*Avira ( Antivirüs )

*ADWcleaner ( Malware Delete )

*Advanced Syste

*İnternete Girmiyor ise birincisi 3DP net indirip Kurun Veya int denn Ethernet Kartı İndirin

*Advanced System Care ( Temizlik Programı )

*RogueKiller

*Combofix

*Bunları yükledikten sonra pek fazla program yüklememeye özen gösterin. Oyun yükleyecekseniz 2, 3 tane oyun yükleyin fazla oyuna gerek yok. Örnek: Wolfteam : Minecraft

*Ekranınızı Düzenleyin

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

1479197308_1479110477kullancdeneyimi

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası ELFA’nın güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın! Arkadaşlarınızı ELFA’ya davet edin hem sizin …