Yeni Haberler
Anasayfa / Blog / Ev Kamera Sistemleri Arasında Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ev Kamera Sistemleri Arasında Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

1-kameraEv Kamera Sistemleri Arasında Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Son yıllarda fiyatların düşmesiyle birlikte ev kamera sistemleri birçok tüketicinin radarına girdi. Profesyonel görüntüleme uygulamalarının evlerde de kullanılabilecek hale gelmeye başlaması tüketicilerin ev kamera sistemleri hakkında araştırma yapmaya başlamalarına neden oldu.
Doğal olarak ev kamera sistemlerine olan talebin artmasıyla birlikte piyasada farklı fiyatlarda birçok ürün ortaya çıktı. Piyasada bu kadar fazla seçenek varken sizin için en doğru güvenlik kamerasını tercih edebilmeniz için size küçük bir rehber hazırladık.
guvenlik-kamerasi-satisUcuza Kaçmayın
Ev kamera sistemleri arasında tercih yaparken evinize bir yatırım yaptığınızı unutmayın. Bu yüzden bütçenizin izin verdiği en kaliteli ürünü satın almaya özen gösterin.
Ucuz bir kamera sisteminin kısa vadede üzerinizde yaratacağı maddi yük fazla olmayacaktır.
Ancak bu kamera sistemi kısa süre içinde kullanılamayacak hale gelirse paranız boşa gidecektir.
Kaliteye yatırım yapın. Çünkü ucuz mal alacak kadar zengin değilsiniz.
Garanti ve Satış Sonrası Destek Konularını Düşününsl
Güvenilir bir üreticisi olmayan ev kamera sistemleri fiyat bakımından ilk başta çekici olsa da herhangi bir arıza durumunda oldukça can sıkıcı olabilirler.
Böyle sorunlar yaşamamak için güvenilir bir üreticinin ürettiği ve Türkiye’de servis desteği olan bir kamera sistemini tercih edin.
Bu sayede hem kamera sistemi için yaptığınız yatırımı garanti altına almış olursunuz hem de kamera hakkında öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu olduğunda sorularınızı yöneltebileceğiniz bir adresiniz olur.
1479197308_1479110477kullancdeneyimiİhtiyaçlarınızı Tespit Edin
Ev kamera sistemleri arasında seçim yaparken farklı sistemlerin farklı ihtiyaçlara cevap verdiğini unutmayın. Bu yüzden kamera sistemi arayışınıza ihtiyaçlarınızı belirleyerek başlayın. Amacınız evinizi hırsızlara karşı korumak ya da tüm gün çocuğunuza bakan bakıcıyı denetlemek olabilir. İhtiyacınızın doğasına göre farklı teknik özellikleri olan bir kamera sistemi tercih etmeniz gerektiğini unutmayın.
Ne Aldığınızı İyi Bilinbrowsing
Daha önce de dediğimiz gibi, piyasada farklı özelliklere sahip birçok farklı kamera sistemi bulunuyor. Bu yüzden kamera sisteminizin sizi memnun etmesi için sistemin teknik özelliklerini bilerek satın almanız oldukça önemli. Bir güvenlik uzmanı kadar bilgiye sahip olmasanız da genel anlamda kamera sistemlerinde kullanılan teknolojilere aşina olmanız oldukça önemli.
Esnek Yapıya Sahip Olan Bir Kamera Sistemini Tercih Edinokul security
İşyerlerinde kullanılan kamera sistemlerinden farklı olarak ev kamera sistemlerinin esnek bir yapıya sahip olmaları oldukça önemli. Bunun en büyük nedeni, işyerlerinin güvenlik sistemleri için büyük bütçeler ayırırken, ev güvenlik sistemlerinin kısıtlı bütçelerle tasarlanmak zorunda olması.
Özellikle bir apartman dairesi gibi dış alanları olmayan bir yapıda yaşıyorsanız ve evinizin sadece bazı bölümlerini görüntülemek istiyorsanız internet bağlantısı olan bir taşınabilir güvenlik sistemleri sizin için oldukça iyi bir tercih olacaktır.
ELFA Güvenlik olarak size sunduğumuz  kamera sistemleri böyle ihtiyaçları olan tüketicileri memnun edecek bir güvenlik sistemi.  İnternet bağlantısı özelliği ile de diz üstü bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla evinizde olup biteni canlı olarak görüntülemeniz mümkün.
portfolio6Bir Güvenlik Profesyoneline Danışın
Ev kamera sistemleri arasında sizin için en doğru tercihi yapmanın en sağlıklı yolu bir güvenlik profesyoneline danışmak. İyi bir profesyonel, ihtiyaçlarınızı anladıktan sonra sizi en doğru ürüne yönlendirecektir.
ELFA Güvenlik olarak evinizin güvenlik sistemini tasarlarken yanınızda olduğumuzu unutmayın. Ev kamera sistemleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için bizi +90 212 5069086 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
İletişim Formu

  ELFA Alarm Güvenlik Sistemleri ile ilgili bilgi almak ve mevcut güvenlik sisteminiz ile ilgili her türlü soru, görüş ve bildirimlerinizi bizimle paylaşmak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Ip-Kampanya

Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri

Ev Kamera ve Digital Kayıt Sistemleri Kapalı Devre Kamera (CCTV) Sistemleri Ev, ofis veya iş …