Anasayfa / Genel / Kamera taktırmayan apartmanlara ceza geliyor
apartman-guvenlik-sistemleri

Kamera taktırmayan apartmanlara ceza geliyor

images-1Valilik tarafından hazırlanan genelgeninhayata geçirilmesi için düğmeye basıldı.

Bünyesinde işyeri bulunduran apartmanlara yönelik güvenlik kamerası kullanma zorunluluğu için hazırlanan tebligatlarda adreslere dağıtılyor.

Özellikle kent merkezinde bulunan tüm apartman ve işmerkezlerini de içine alan genelgenin uygulanması için tanınan sürenin de 30 Mart 2017 günü dolacağı hatırlatıldı.

Konu ile ilgili edinilen bilgilere göre geçtiğimiz yıl kasım ayında İstanbul Valiliği tarafından 2016 sayılı Güvenlik kameraları konulu genelge doğrultusunda hazırlanan tebligatların apartman yöneticilerine teslim edildiği öğrenildi.

security_cameras_systems_bannerGenelge çerçevesinde apartmanlarda bulunan işyerlerinin tümüne güvenlik kameraları kurma zorunluluğu getirildi.

Verilen süre içerisinde işyeri bulunduran apartmanlarda güvenlik kamerası kurdurmayanlar hakkında cezai işlemin uygulanacağını hatırlatan yetkililer “ Valiliğin aldığı karar nedeniyle,İstanbul ilçelerinde yer alan apartman yöneticilerine hazırlanan tebligatlar teslim ediliyor.

30 Mart 2017 tarihine kadar Güvenlik kamerası konusundaki yükümlülük yerine getirilmediği takdirde, yine valilik genelgesinin 12nci maddesi ve kabahatler kanunun uyulmadığı gerekçesiyle, her işletmeci hakkında 2 bin lira para cezası uygulanacak” diye hatırlatmada bulundular.header

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

BakırköyAlarmsistemi

Kiralama ! Satın Al ! Alarm Sistemlerini Kiralamayın Satın Alın Kar edin

Ev yada işyerinizin hırsızlığa karşı korunması için firmamız tarafından oluşturulmuş alarm seti ile hırsızlığa karşı …

AlarmKampanya

Kiralama ! Satın AL … Dünya Markası Paradox Alarm Sistemleri

Kiralama ! Satın AL … Dünya Markası Paradox Alarm Sistemleri Ev yada işyerinizin hırsızlığa karşı …

is-yeri-alarm-sistemleri

İş Yeri Alarm Sistemleri

​​Ülkemizde iş yerlerinde yaşanan hırsızlık ve soygun oranları sürekli artış göstermektedir. İş yeri güvenliğini tam …

EVOHD_fond

Paradox Alarm Sistemleri Ürünlerimiz

Ürünler  DÜNYADA İLK HD GÖRÜNTÜLÜ/SESLİ HIRSIZ ALARM SİSTEMİ Eviniz ve iş yeriniz gibi alarm sistemi …

paradox_alarm-sp-40001

Paradox Alarm Sistemleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular Elektrik kesintisi durumunda komünikatör arama yapiyor. Bu özelligi kapatabilir miyim? Evet. Elektrik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir