Yeni Haberler
Anasayfa / Genel / Büyük Ölçekli İşletmeler​​

Büyük Ölçekli İşletmeler​​

buyuk-olcekli-isletmeler

CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri

Kapalı devre kamera izleme (CCTV) sistemleri artık sadece akıllı binalarda ve endüstriyel tesislerde kullanılmakla kalmayıp, ev, ofis, sinema salonları, bankalar, otoyollar, kamuya açık tüm alanlar ve özel amaçlı yerlerde de kullanılmaktadır. Kapalı devre kamera izleme (CCTV) sistemleri, analog S-VHS/VHS kasetli kayıt sistemlerinden büyük bir hızla uzaklaşmış, günümüzde yerini tamamen dijital tabanlı hard disk üzerine kayıt yapan sistemlere (DVR),

IP tabanlı ve AHD ( Analog HD ) sistemlere bırakmışlardır.

IP Kamera Sistemleri

Analog Kamera Sistemleri

HD Analog Kamera Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri Ev

Ofis, işyeri gibi yerlerde can ve mal güvenliğinizi maddi ve manevi olarak koruma altına alan alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, su baskın, darbe sensoru, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Alarm sistemini tarafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan tuşlu ünitedir.

Kısa yol tuşları ile ilgili tuşlara basılı tutarak AIM’e ( Alarm İzleme Merkezi ) sağlık, yangın ve acil durum alarmları gönderebilme özelliğine de sahiptir.

Zincir Mağazalar

20 ve üzeri şubeli işletmeler

 

Yangın Sistemleri

Küçük, orta ve büyük işletmeler için uygun dedektör ve ekipman keşfi yapılarak sistemin kurulumu yapılıp herhangi bir yangın durumununda alarm oluşturmaktadır.

Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri

Analog Adresli Yangın Algılama Sistemleri

header

Hakkında Elfa Teknik

Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir

security-camera-system-for-small-business-featured

Neden Bir İş Yeri Kamera Sistemine Sahip Olmalısınız?

İşyeri Kamera Sistemleri Farklı Görüntüleme İhtiyaçları İçin Farklı Çözümler İşyerinizi sizin için tasarlayacağımız güvenlik kamera …